Oferta pracy

Praca - rodzaj pracy: Elektromonter do 20 kV

Zamierzamy zatrudnić do działu mechaniczno-energetycznego pracownika na niżej wymienionych warunkach:

Stanowisko: Elektromonter do 20 kV

Miejsce pracy: Łąka (k. Pszczyny)

Wymagania:

  1. Praca będzie wykonywana na ujęciach wody, pompowniach eksploatowanych przez nasze przedsiębiorstwo.
  2. Ubiegający się o to stanowisko powinien posiadać wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe elektryczne lub energetyczne,
  3. Wymagany b. dobry stan zdrowia, brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  4. Wymagane posiadanie uprawnień energetycznych  G-1 E
  5. Kandydat powinien posiadać uprawnienia i umiejętności prowadzenia pojazdów do 3,5 t

Podstawowe zadania wykonywane na w/w stanowisku pracy:

  • Wykonywanie przeglądów i pomiarów okresowych instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Kontrola prawidłowego działania instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Naprawa usterek w instalacjach i urządzeniach elektrycznych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i oświetleniowych
  • Podłączenia urządzeń elektrycznych wg schematów

Warunki umowy o pracę:

  1. Pełny etat.
  2. Umowa na okres próbny trwająca 3 miesiące, następnie umowa na czas określony 12 m-cy, kolejno na czas nieokreślony.
  3. Przewidywane wynagrodzenie brutto 5.146,00 – 7.137,00 (zależnie od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia zawodowego).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (podanie wraz z CV) w siedzibie firmy:

ul. Chlebowa 22, 44-335 Jastrzębie–Zdrój  lub mailem bwojcik@remove-this.pgwir.pl

Telefon kontaktowy: 32 47 630 73 wew. 113, 119