Oferta pracy

Praca - rodzaj pracy: Inspektor ds. energetycznych

Zamierzamy  zatrudnić pracownika.

Stanowisko: Inspektor ds. energetycznych, w dziale mechaniczno-energetycznym

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie - preferowane kierunki w zakresie energetyki elektromechaniki,
  • ugruntowana wiedza z zakresu energetyki, elektromechaniki,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zdolność analitycznego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie uprawnień energetycznych G1D i G2D
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie elektryka lub energetyka

Podstawowe zadania wykonywane na w/w stanowisku pracy:

  1. prowadzenie dokumentacji związanej z zakupem i zużyciem energii elektrycznej,
  2. prowadzenie rozliczeń zużycia energii elektrycznej, paliw i wody pitnej przez poszczególnych użytkowników,
  3. prowadzenie ewidencji zużycia paliw płynnych na podstawie danych otrzymanych z poszczególnych działów spółki,
  4. opracowywanie sprawozdawczości w Spółce  dotyczącej zużycia energii elektrycznej, paliw stałych, płynnych, gazowych, ciepła , dotyczącej  korzystania ze środowiska,
  5. analizowanie racjonalności użytkowania nośników energii,
  6. prowadzenie rejestru umów sprzedawców i dostawców energii elektrycznej,
  7. prowadzenie ewidencji telefonów komórkowych Spółki,
  8. prowadzenie rejestru umów łączności telefonicznej przewodowej i komórkowej

Warunki umowy o pracę:

  1. Pełny etat.
  2. Wynagrodzenie
  3. Umowa na okres próbny trwająca 3 miesiące, następnie  umowa na czas określony (12 miesięcy), kolejno na czas nieokreślony.
  4. Przewidywane wynagrodzenie brutto:  4.379 – 5.530  zł/m-c (zależnie od doświadczenia zawodowego)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (podanie wraz z CV) w siedzibie firmy:

ul. Chlebowa 22, 44-335 Jastrzębie–Zdrój  lub mailem [email protected]remove-this.pgwir.pl

Telefon kontaktowy: 32 47 630 73 wew. 113, 119